WordPress: Účetnictví pro malé firmy (obchody 2021)

WordPress: Účetnictví pro malé firmy (obchody 2021)

16 července, 2021 Vyp Od bigpluscz

 

Hledali jsme pro vás to nejlepší a nejjednodušší řešení pro malé firmy, které by ocenily účetní systém pro cms WordPress. A našli jsme krásný a účinný plugin WP Ever Accounting, který sleduje všechny vaše příjmy, výdaje, zákazníky a odesílá faktury v mnoha měnách na email zákazníka. Tedy umí vše, co budete potřebovat pro vedení daňové evidence, aníž byste museli stahovat jakýkoli jiný účetní software.

 

 

Tento plugin si můžete stáhnout ve své administraci po zadání jména WP Ever Accounting a aktivovat.

 

 

Po aktivaci budete přesměrováni do instalačního balíčku pluginu, který je intuitivní a bez problému ho zvládnete, i když neumíte moc anglicky. V prvním kroku vás plugin přivítá a klikněte na Lets go.

 

 

 

 

 

Ve druhém kroku vyplňte údaje o vaší firmě a klikněte na další.

 

 

 

 


Ve třetím kroku si zvolíte měnu, ve které prodáváte zboží a je hotovo.

 

Následně budete moci zvolit z několika kategorií, které jsou pro vás v levém menu. Náklady, příjmy, zákazníci, nastavení. Zde si můžete prohlédnout vše, co bude potřeba pro bezproblémový chod vašeho obchodu.

 

 

 

Zde vidíte rozhraní, které vám bude ukazovat vaše přehledy, jak si váš obchod vede. Pokud si nebudete vědět rady, je zde naše podpora a rádi vám poradíme. Případně nás neváhejte kontaktovat.