WordPress pop-up plugin:  vyskakovací okno na webové stránky

WordPress pop-up plugin: vyskakovací okno na webové stránky

3 února, 2021 Vyp Od bigpluscz

WordPress pop-up plugin:  vyskakovací okno na webové stránky

 

Provozujete webové stránky? At už máte jakékoli stránky jako je blog, eshop nebo jiné, dostanete se do bodu, kdy budete chtít dát návštěvníkům vědět o skvělé akci nebo budete chtít shromaždovat emailové adresy od návštěvníků stránek abyste z nich udělali následně vaše zákazníky.

Proto jsme pro vás našli jednoduchý ale velice kvalitní plugin, pro tvorbu vyskakovacích oken. Hustle je jednoduše konfigurovatelný plugin, který zvládnete nastavit i jako úplný začátečník.

Nejprve si stáhněte ve vašem uživatelském rozhraní plugin HUSTLE – EMAIL MARKETING

Po aktivaci najdete tento plugin v levém menu ve spodní části obrazovky.

v levém okně tak budete mít možnost zvolit si z menu jednu položku ( Dashboard, pup-ops a další). Pokud chcete vytovřit vyskakovací okno, tak klikněte na pop-ups  a budete přesměrování na stránku viz obrázek

klikněte na políčko CREATE a můžete začít pracovat na vyskakovacím okně. V Dalším kroku se vás program zeptá jeslti chcete vytvořit INFORMAČNÍ OKNO nebo EMAIL MARKETING. Tedy informační okno slouží jak nástroj na přesměrování návštěvníka ně nějakou stránku, například s nabídkou služeb, souboru ke stažení atd. Můžete tak zákazníky informovat a nějaké skvělé nabídce. V emailovém marketingu se ve vyskakovacím okně objevý formulář pro vložení emailu a vy tak můžete ihned začít sbírat emailové adresy svých návštěvníků.

po odkliknutí prvního okna se dostanete k dalšímu kroku, kde si zvolíte šablonu, kterou budete moci upravit již podle sebe. viz. obrázek

 

následně budete přesměrování k upravení vašeho nového pop-up okna. Zde si nastavíte několik možností viz. obrázek

 

Nastavíte tak titulek, pod nadpis a popis okna. To se bude zobrazovat návštěvníkům ve vyskakovacím okně. Je tak důležité dobře si rozmyslet, co do takové okna napsat, abyste návštěvníka zaujali a přiměli ho k dalšímu kroku (zadání emailu, nebo kliknutí na odkaz).

V levém menu si pod políčkem VISIBILITY můžete nastavit podmínky za kterých se bude vyskakovací okno zobrazovat. Například můžete nastavit kolikrát se bude okno zobrazovat, na jaké stránce atd.

Pod políčkem BEHAVIOR si zvolíte s jakým odstupem se má okno zborazit. Nastavení je možné v sekundách. Tedy třeba po 10 sekundách co návštěvník vstoupí na vaše stránky.

Posledním krokem je kliknout na  PUBLISH a je hotovo. Vaše vyskakovací okno se začne zobrazovat ihned na stránkách.

Image by janjf93 from Pixabay