WordPress plugin: Stahuj po zadání emailu

WordPress plugin: Stahuj po zadání emailu

1 června, 2021 Vyp Od bigpluscz

Jste-li podnikateli nebo provozovateli webových stránek, tak jste se dostali určitě k situaci, kdy byste rádi nabídli něco ke stažení (ebook, PDF či cokoli jiného), ale rádi byste to propojili s nutností zadání emailu, abyste měli dostatek kontaktů pro zasílání novinek vašim novým potenciálním zákazníkům.

 

Proto jsme pro vás připravili jeden zajímavý a jednoduchý plugin pro WordPress, který ocení každý, kdo chce sbírat emaily pro emailový marketing.

 

Download After Email WordPress plugin

 

Download After Email je v základní verzi zcela zdarma a naprosto postačí pro potřeby budoucího emailového marketingu.

Plugin můžete stáhnout přímo v administraci vašich stránek nebo ho stáhnout přímo na oficiálním zdroji WordPress.org. Po stažení aktivujte a budete připraveni k vytvoření vašeho prvního formuláře pro stažení s nutností zadat email.

Klikněte na položku Downloads v levém menu vaší administrace a klikněte na políčko „Add New“. Obejví se klasický editor, jako když píšete nový článek, kde je třeba vyplnit název a krátký popis toho, co svým návštěvníkům nabízíte.

 

Formulář jednoduše přeložíte pomocí políček, které jsou editovatelné do jakéhokoli jazyka. Možnost máte editovat tlačítka a popisky ve formuláři.

Do políček nahrajte soubor, který chcete dát k dispozici. Následně můžete vybrat náhledový obrázek a jeho velikost. Nezapomeňte na to, že tento plugin používa shortcode, který najdete na pravé straně stránky a je nutno ho zkopírovat a vložit na místo, kde ho chcete mít na webových stránkách.

 

A je hotovo. Výsledek můžete vidět na našich stránkách zde…..

 

Upozornění: Nezapomínejte, že sběr emailů podléha ochraně osobních údajů. Musíte uvést podmínky, jak budete zacházet s osobními údaji, kam spadá i email. Proto nezapomínejte na stránku přidat odkaz na stránku s podmínkami ochrany osobníchů údajů.

 

 

 

foto pixabay.com

 174 total views,  2 views today