WordPress: jednoduchá SEO analýza pro váš web

WordPress: jednoduchá SEO analýza pro váš web

3 července, 2021 Vyp Od bigpluscz

 

Mnoho firem nabízí optimalizaci SEO nebo její analýzu, která stojí nemalé peníze a je celkem zdlouhavá. Pokud používáte systém WordPress pro tvorbu webových stránek, tak máme pro vás jedno základní řešení, které vám může napovědět, jak na tom váš web je s optimalizací pro vyhledávače.

 

Jako první věc, je třeba si nainstalovat plugin All In One SEO toolkit, který najdete v základním adresáři wordpress.org

 

Následně ho nahrajte do vaší administrace a aktivujte.  Po aktivaci budete mít možnost základního nastavení pluginu, tak, aby fungoval dle vašich představ.

 

 

 

Po dokončení nastavení, budete mít automaticky funkce, které vám pomohou zjistit, jak na tom vaše webové stránky jsou. Budete mít například celou analýzu s doporučeními na jedné stránce.

 

 

 

Následně uvidíte analýzu, která vám ukáže, kde jsou nedostatky a přednosti vašich webových stránek.

 

 

Také získáte nástroj pro optimalizaci článků, které píšete a budete hned vidět výsledek, díky kterému můžete články a stránky upravit tak, aby byly optimalizovány pro vyhledávače. Tento nástroj sleduje nadpisy H, délku článku, rozložení, klíčová slova obrázky a mnoho dalšího, co ovlivňuje optimalizaci pro vyhledávače.

 

 

Díky tomu ihned víte, jak na tom vaše stránka či příspěvěk je. Díky tomuto jednoduchému nástroji víte, jak si stojíte oproti konkurenci a co je třeba na www stránkách zlepšovat či naopak je v pořádku. Přejeme s optimalizací pro vyhledávače hodně úspěchu.

Tým BigPlus.cz