Věnujte pozornost tomu, koho považujete za přátele

Věnujte pozornost tomu, koho považujete za přátele

7 dubna, 2021 Vyp Od bigpluscz

Věnujte pozornost tomu, koho považujete za přátele

 

Sami sebe jsme si vybrat nemohli. Ani rodiče jsme si nemohli zvolit, ale přátele, kterými se obklopujeme, si zvolit můžeme. Je důležité, abyste věděli, kdo jste a kam ve svém životě směřujete. A díky tomu si také vybírali přátele, kteří vám mohou ve vaší cestě pomoci.

Je hezké přátelit se s lidmi, kteří jsou zábavní, rádi se pohybují po klubech, mají rádi párty ,na kterých jsou velice zábavní. Ale jsou to ti správní lidé, kteří vám dopomohou k lepšímu a spokojenějšímu životu?  Najděte si proto mezi přáteli nebo známými  dobrého přítele, který vám bude zároveň  mentorem,  se kterým můžete dále růst.

Samozřejmě nechci tím říci, abyste se zbavovali vašich současných přátel, ale máte možnost si vybrat. A to zbavit se lidí, kteří vám ublížili, či vás táhnou ke dnu. Lidé, kteří  k vám nejsou upřímní nebo vám ubližují a vy s nimi máte stále trpělivost, nebo přátelé, kteří vás sráží svými názory, není dobré podporovat.

Nejste spokojeni se svou současnou situací a chcete v životě udělat změnu. Nejdříve se podívejte, kým se obklopujete a jaké jsou zájmy vašich současných přátel a kam oni směřují. Možné se v nich poznáte, a aniž byste se jich museli zásadně zbavit, tak začněte přemýšlet o vytvoření lepšího okolí kolem vás , které vám bude přínosem.

 

foto: pixabay.com