Uvědomte si sílu rozhodnutí

Uvědomte si sílu rozhodnutí

8 dubna, 2021 Vyp Od bigpluscz

Uvědomte si sílu rozhodnutí

 

Nedosáhli jste stále toho, po čem toužíte? Možná jste se ještě správně nerozhodli. Mnoho lidí podceňuje váhu opravdového rozhodnutí. Je možné, že věci, které si přejte, nepřijdou druhý den, ale představte si bratry Wrightovi, kteří také nevynalezli během jednoho dne letadlo, co by létalo.

Ale to, že se rozhodli něco takového udělat, je dovedlo do cíle. Nezáleží na tom jak nebo proč, ale musíte se rozhodnout a začnou se dít zázraky. Nevíte jak se dostat k vysněnému domu, autu či čemukoli jinému? Nevadí! Třeba Edmund Hillary také nevěděl, jak se dostane na Mout Everest. Do té doby všechny výpravy zklamaly, ale Hillary měl své pevné rozhodnutí, že to dokáže.  Až když Hillary na Everest vylezl, tak zjistil, že je to možné.

Stejně tak když si budete něco přát a rozhodnete se a budete pevně věřit, tak se vám to povede a až poté zjistíte, jak jste to udělali a jaká byla cesta. Samozřejmě to neznamená, že budete sedět se založenýma rukama a věřit tomu, že to přijde.

Ovšem to, že jste něco nedokázali, může záviset právě na vašem pevném rozhodnutí. Stejně tak jako každé ráno, když se probudíte, je třeba hned vstát. To je jedno z malých rozhodnutí, které je třeba učinit.

Snažte se večer, než půjdete spát, si napsat pět úkolů, které musíte udělat a které chcete dokázat. Hned od rána bez přemýšlení jděte a jeden úkol za druhým se snažte splnit. Pokud se musíte ptát „proč“, nikdy nedosáhnete správného cíle.

Tedy rozhodněte se hned a buďte o svém rozhodnutí 100% přesvědčeni. Nemusíte znát cestu, ta se vám sama ukáže. Nemusíte vědět, kde na to seženete peníze, ty samy přijdou. Váš cíl se před vámi nakonec objeví.

 

foto: pixabay.com