Sila vaší představivosti vás možná překvapí

Sila vaší představivosti vás možná překvapí

3 dubna, 2021 Vyp Od bigpluscz

Sila vaší představivosti vás možná překvapí

 

Chcete dosáhnout úspěchu a zažít šťastný život. Není to zas takový problém, jak by se mohlo zdát. Náš mozek je neuvěřitelná věc, která dokáže úžasné věci. Díky tomu máme také představivost, která nám může od základu změnit život.

Je třeba si představit sami sebe takového, kým chcete být a co chcete dokázat. Je třeba takovou představu téměř zhmotnit. Když si dokážete představit sebe jako úspěšnou osobu, která dělá to, po čem touží, tak si dokážete přitáhnout budoucnost k sobě do reálného času.

Je jedno, jestli toužíte po novém autě nebo po čemkoli jiném. Je třeba si to představit a to tak dokonale, že si přitáhnete budoucnost před vás. Můžete téměř na tu představu sáhnout. Díky tomu se vám pak začnou plnit sny.

Naše tělo funguje na nějaké frekvenci, ve které také žijete. Většinou vaše představy o úspěchu a touhy po něčem jsou na jiné a vyšší frekvenci , než se zrovna nacházíte. Proto je třeba se na novou frekvenci dostat. Pokud se dokážete dostat na vyšší frekvenci, dokážete svou vnitřní silou přitáhnout k sobě věci, po kterých toužíte.

Z mého života vám mohu dát příklad, který se mi doopravdy stal. Kdysi jako malá jsem slyšela ve škole, že když si něco člověk bude opravdu přát, tak toho dosáhne nebo bude mít vysněnou věc. Já jsem si tenkrát přála jedno luxusní vozidlo a tu představu jsem si nesla celý můj dětský život sebou. Přála jsem si ho tak moc, že jsem podvědomě a vlastně úplně nevědomky dělala věci, které mě nakonec dostaly do situace, kdy jsem stála v autosalonu a vozidlo jsem si ve svých 26 letech pořídila. Následně jsem si uvědomila, že jsem kdysi po tom autě toužila a najednou se to stalo skutečností.

Jde právě o dokonalou představu, která nám změní frekvenci, na které fungujeme a věci po kterých toužíme, si přitáhneme k sobě. Jak vidíte i z mé osobní zkušenosti ,to tak funguje. Samozřejmě není možné, abyste se stali miliardáři a vlastnili jachtu během pár týdnů, to se asi nestane. Ale rozhodně jednou toho můžete dosáhnout a vaši budoucnost si tak můžete přitáhnout k sobě do přítomnosti.

 

foto: pixabay.com