Plugin pro ověření věku. Age verification plugin for WordPress

Plugin pro ověření věku. Age verification plugin for WordPress

23 ledna, 2021 Vyp Od bigpluscz

Plugin pro ověření věku. Age verification plugin for WordPress

 

Pokud chcete na stránkách provozovat obsah, který vyžaduje ověření věku, tak právě pro vás jsme připravili malou ukázku kvalitních pluginů, které by se vám mohly hodit. Plugin pro ověření věku bude nezbytný v případě, že chcete mít obsah pro dospělé, alkohol nebo případně hazardní hry.

Otestovali jsme mnoho pluginů a vybrali jsme pro vás ty podle nás nejlepší, které jsme našli, a jsou zcela zdarma.

Age Verification by Devio Digital

Vyskakovací okno, které vám zaručí přístup pouze pro dospělé a budete tak mít možnost ověřit jejich věk.  Jedná se o jednoduchý nástroj, kde musí návštěvník stránek kliknout na položku ANO či NE na určitou otázku. Tedy není tento plugin propracovaný na zadání přesného data narození, ale pro většinu menších webových stránek by měl postačovat.

Umí nastavit text, barvu pozadí, tlačítka, barvu tlačítka a název tlačítek. Můžete také nastavit dobu trvání cookies. A v případě, že někdo klikne na NEVSTUPOVAT tak ho nasměrovat na určitou stránku.

 

Age Gate by Phil Baker

Tento plugin pro ověření věku je již propracovanější a hned na navštívené stránce vám zakryje obsah a zeptá se na věk,se kterým musíte souhlasit abyste mohli pokračovat dál v návštěvě webových stránek. Tento plugin je dobře SEO optimalizován a můžete tak bez problému jen nastavit jeho vlastnosti.

V tomto pluginu si můžete přidat vlastní logo, barvu pozadí, upravit text a mnoho dalšího. Není problém také nahrát na pozadí jakýkoli obrázek. Navíc můžete zvolit, které stránky budou takto chráněny na rozdíl od prvního pluginu.

Tento plugin doporučujeme, pokud máte hned na první stránce obsah, který by neměly vidět děti.

AgeVerify by Age Verify

Tento plugin pro ověření věku již nabízí tabulku, kde musí návštěvník zadat přesné datum jeho narození. Jinak se nedostane na vaše stránky a bude přesměrován jinam. Vhodné pro prodejce alkoholu či pro erotické stránky.

Můžete si také vybrat z možností použít na pozadí obrázek, změnit logo a text, který se bude návštěvníkům zobrazovat. Jinak tento plugin slouží jako open source software, tak je možné si ho v případě potřeby upravit, pokud umíte programovat v PHP.

 

Easy Age Verifier by Alex Standiford

Tento plugin stejně jako předchozí, má možnost nastavení tabulky, kde musí návštěvník zadat své datum narození, aby byl vpuštěn na vaše webové stránky. Je to velice jednoduchý free plugin, který můžete využít na jakoukoli WordPress stránku.

Úpravy uděláte přímo v sekci přizpůsobení a je možné nastavit text, který se bude zobrazovat v políčku před zadáváním data narození. Než tak návštěvník učiní, tak bude stránka lehce zakryta poloprůhlednou stěnou, která mu nedovolí na nic kliknout.