Nezapomínejte na ranní rutinu

Nezapomínejte na ranní rutinu

9 dubna, 2021 Vyp Od bigpluscz

Nezapomínejte na ranní rutinu

 

Jste po ránu rozmrzelí a nemáte dobrou náladu? Následně se celý den stresujete nebo vám nejde práce od rukou. Řešením je dodržovat ranní rutinu, která je nezbytná, abyste byli po ránu spokojení a měli chuť do práce.

Nezáleží na tom, jaká ta rutina je. Nebudu vám říkat, že máte pít kávu či se jít vysprchovat. Je to jen na vás, co vám bude vyhovovat. Některým lidem stačí deset minut, někdo potřebuje půl hodiny nebo dokonce hodinu.

Ale je třeba, abyste tento ranní rituál dodržovali. Většina úspěšných také dodržuje ranní rutinu a následně mají hodně energie do práce a podnikání. Nezáleží na tom, jestli vstáváte v pět ráno nebo v deset dopoledne.

Věřte tomu, že ráno je jednou z nejdůležitějších částí vašeho dne. Tak, jak se nastartujete, tak bude vypadat následně celý den. Ranní nedodržování rutiny může zničit vaší pracovní prezentaci, či pracovní schůzku.

Můžeme si nastínit malou ukázku, jak by mohla taková ranní rutina vypadat. Nařiďte si budíka třeba o hodinu dříve, abyste stihli všechny úkony a nebyli pod tlakem, že jdete do práce pozdě. Dobré je trochu po probuzení meditovat. Stačí pět či deset minut věnovat se zavřenýma očima dýchání a třeba si představit své sny nebo jakým člověkem byste chtěli být. Následně se protáhněte a třeba jen dvě minutky cvičte. Protahujte tělo nebo si udělejte pár dřepů.

Následně je čas na ranní sprchu a hygienu. Pak jděte do kuchyně a udělejte si šálek dobré kávy. Připravte si plán, co budete celý den dělat a jaké máte úkoly. Tedy klidně si je sepište na papír.

Záleží jen na vás, jakou ranní rutinu si zvolíte, ale každopádně to funguje a budete tak mnohem výkonnější a úspěšnější.

 

foto pixabay.com