Neposlouchejte ty, co říkají ne!

Neposlouchejte ty, co říkají ne!

12 dubna, 2021 Vyp Od bigpluscz

Neposlouchejte ty, co říkají ne!

 

To nejde, to nebude fungovat. Raději to nedělej a drž se při zdi. Tohle jste určitě slyšeli mnohokrát a při mnoha příležitostech. Není důležité v jaké situaci je řečeno slovo“ ne“ a v jaké formě. Tito lidé vám možná řeknou, že to není možné dokázat. To se ještě nikomu nepodařilo.

Zapomeňte na to. Kdysi možná byla doba, kdy sprinteři mohli jen snít o překonání hranice 10 vteřin na 100 metrů. Možná byla doba, kdy si lidé nedokázali představit, že letadlo může letět rychlostí přes 600 kilometrů v hodině. Ale jen do té doby, než to někdo dokázal. Zapomeňte na lidi, kteří říkají ne.

Pokud máte jasnou vizi vaší budoucnosti, pokud víte, kam směřujete, tak budete veškerou činnost dělat s nadšením a budete pracovat na maximum a možná i více. Zapomenete na slovo ne. Nebo že to nejde.

Podívejte se na příklad Arnolda Schwarzenegra, který z rakouského mladíka vyrostl v guvernéra Kalifornie. Tam se samozřejmě nedostal jen tak. Měl vizi a šel si za svým snem. Tvrdě makal každý den několik hodin v posilovně, protože jeho cílem bylo stát se Mr. Universe. A také to dokázal ve svých dvaceti letech a stal se nejmladším, kdo vyhrál tento titul. Stejně tak přistupoval k výzvě stát se guvernérem. I když mu lidé říkali, že by si měl stanovit menší cíle, tak on si stál za svými cíly, neposlouchal lidi, kteří říkají ne, a dokázal to.

Stejně tak můžete postupovat vy. Představte si, že neuvěřitelných 74% lidí v USA nedělá svou s radostí. Protože nemají vizi, kam by měli směřovat. Potácejí se v kruhu a berou práci jako nutné zlo. Následně sedí u televize a popíjejí pivo. A tito lidé vám řeknou, že to není možné. Tito lidé vás stáhnou níže a níže.

Nenechte se ovlivňovat těmito lidmi a jděte si za svou vizí. Stanovte si jakýkoli cíl, kterého chcete dosáhnout a díky tomu budete mít motivaci pracovat na tom, abyste ho dosáhli. Pokud budete tvrdě pracovat a udržíte v mysli svoji vizi, tak se budete i při tvrdé práci usmívat a nakonec svého cíle dosáhnete.

foto pixabay.com