Nejlepší seriály, které nezarmoutí

Nejlepší seriály, které nezarmoutí

9 ledna, 2021 Vyp Od bigpluscz

Nejlepší seriály, které nezarmoutí

V době, kdy musíme být doma a je omezený pohyb osob na veřejnosti, tak přichází na řadu také televize. A proto jsme pro vás vybrali oblíbené seriály, které stojí za to sledovat. Pokud nejste milovníkem seriálů i tak stojí za zhlédnutí. Seriály u kterých si oddychnete a nemusíte přemýšlet.

  1. Přátelé

Seriál o šesti přátelích, kteří prožívají každodenní situace v New Yorku. Rozverná Phoebe nebo roztomilý Joye, který nic neřeší. Nejvtipnější osobou se snaží být Chandler, který ve chvíli kdy je nervózní vtipkuje způsobem svým vlastním.

Rachel, kterou ztvárňuje Jennifer Aniston je žena z bohaté rodiny, která v prvních dílech musí dělat servírku v kavárně Central Perk, nemůže odolat svodům Rose, kterého vlastně celou dobu miluje. Podívejte se na trampoty přátel, kteří vás nezklamou

  1. Teorie velkého třesku

Kaley Cuoco, která ztvárňuje Penny, vás dokonale odzbrojí svou krásou a tím jak se vypořádává s netradičními přáteli Sheldonem Cooperem či Leonadem Hofstadterem, kteří jsou vědci. Do příběhu se snaží zasahovat i Bernadette či Amy Farrah, které chodí každá s jedním z vědců.

Co přináší život vědců vám přiblíží seriál Teorie velkého třesku, která je oddechovou záležitostí a rozhodně nezklame.

  1. Big Ben

Německý seriál o policejním důstojníkovi, kterého představuje Otfried Fischer. Prostorově výrazný Ben řeší kriminální případy způsobem, který někomu nemusí připadat standardní, ale vždy se dokáže dopátrat řešení.

Po jeho boku září jeho kolegyně Katerina Jacobová, která mu pomáhá nejen s kriminálními případy, ale také s jeho matkou Ruth Drexelovou. Benova matka Resi, je totiž někdy přítěží při řešení vražd, které Ben řeší. Do příběhu zasahuje podnikatel Anton Rambold či duchovní prelát Hinter. Terčem posměchu a neúcty je zde strážmistr Pfeiffer, který spíše komplikuje práci komisaře Berghammera, než aby mu pomáhal.

Image by Omar Medina Films from Pixabay