Nejlepší Accordion pluginy (2021) – Rozbalovací tabulky

Nejlepší Accordion pluginy (2021) – Rozbalovací tabulky

29 května, 2021 Vyp Od bigpluscz

Pokud vám na vašich webových stránkách chybí rozbalovací tabulka či tzv. harmonika (Accordions) tak pro vás máme vybrané nejlepší pluginy, které jsme našli. Na obrázku vidíte ukázku toho co to vlastně Accordion je.

 

Na obrázku vidíte příklad použití takového Accordion pluginu v praxi. Můžete ho tak použít například na FAQ nebo cokoli jiného. U většiny pluginů je přitom použití velice jednoduché pomoci shortcodu, který vložíte kamkoli na vaše stránky (do pages, posts nebo do widgetů). Bude zapotřebí abyste uměli nainstalovat plugin do WordPressu.

 

  1. Accordion

Accordion je jednoduchý plugin, který vám dokáže vytvořit krásné rozbalovací tabulky (Accordion elements) do jakékoliv části vašich webových stránek jako stránek, příspěvků či widgetů.

můžete také vytvořit TABS a navíc tento plugin podporuje Awsome Fonts a díky tomu můžete vzolit vhodné písmo pro váš projekt.

Tento plugin je zcela zdarma a můžete vytvořit neomezené množství rozbalovacího textu, kde můžete upravit vzhled, texty, směrování textů a mnoho dalšího. Stahovat ho můžete zde….

 

2. Accordion FAQ

Accordion FAQ je další užitečný plugin, který vám vytvoří nádhernou rozbalovací tabulku ideálně pro časté otázky a odpovědi.

Tento plugin můžete dokonce tvořit pomocí Drag and Drop funkce, která vám umožní posouvat otázky mezi sebou bez zbytečně náročného programování či přehazování nastavení.

Tento plugin má mnoho užitečných šablon, ze kterých si můžete zvolit, jak bude vaše stránka vypadat. Také můžete vytvořit neomezené množství tabulek, které se vám budou hodit.

Tento plugin, je také zdarma a můžete ho stáhnout zde…..

 

3. Tab – Accordion and FAQ plugin

Plugin Tab – Accordion, FAQ je dalším jednoduchým a účinným nástrojem na tvoření animovaných TABS a Accordions, které si můžete vložit do vašich stránek a použít je třeba právě pro otázky a odpovědi. Plugin je nabízen ve verzi zdarma, či ve verzi PRO, která je placená.

Tento plugin vám dokáže vytvořit tabulku, která má mnoho variant prolínání či přechodu, které udělají z vašeho webu místo s moderním designem a bude návštěvníky stránek bavit.

Neváhejte a stahujte tento plugin zde….

 

foto pixabay.com