Mladé lidi už sex vůbec nepřitahuje!

Mladé lidi už sex vůbec nepřitahuje!

9 ledna, 2021 Vyp Od bigpluscz

Mladé lidi už sex vůbec nepřitahuje!

Sociální sítě, internet a počítačové hry přitahují mladé jako magnet. Aby taky ne, když se narodili do doby, kdy je to běžná věc a jsou jim k dispozici moderní technologie. Tak zvaná generace „Z“ je téměř posedlá sociálními sítěmi a hraním her na internetu.

Proto se také mladí od sebe vzdalují. Hlavně ve smyslu osobního styku a raději dávají přednost telefonu či počítači. Většinu konverzace vedou právě přes mobilní telefon a nijak jim nechybí osobní kontakt. Připadají si tak alespoň v pomyslném bezpečí. A to bohužel platí pro jejich vztahy a hlavně fyzický kontakt. Mladí díky moderním technologiím přestávají mít zájem o intimní seznamovaní s potenciálním partnerem a raději randí virtuálně. Někteří se bojí odmítnutí a někteří už někdy ani neví jak na to v reálném životě.

Generace lidí, kteří se narodili po roce 1995 je již natolik připoutaná k digitálním technologiím, že je neodkládají ani v posteli či ve vaně. Proto také často reálné vztahy končí, protože místo milování či příjemného fyzického kontaktu vezmou do rukou telefon a chatují či projíždějí fotky na sociálních sítích.

Jsou zavaleni dokonalostí, luxusem a životem slavných. alespoň tak vypadá většinou život na sociálních sítích, kde se jejich idoly prezentují svou dokonalou figurou, luxusním životním stylem a cestováním po celém světě. Oni tak žijí vlastně život někoho jiného a dalo by se říci, že se vzdalují tomu svému reálnému.

Oni sami tak často nejsou spokojeni se svou postavou či postavením ve společnosti a proto často nevyhledávají kontakt s ostatními vrstevníky. Nemluvě třeba o touze založit rodinu. Dnes je moderní vzdělání, úspěch, který se měří hlavně tím co si dotyčný koupí a tak na rodinu není čas ani pomyšlení. Přiblížit se totiž lidem, kteří dávají na odiv své bohatství a dokonalou postavu je opravdu obtížné a mnohdy nereálné. A mnozí mladí si ani neuvědomují, že je to vyumělkovaný svět, který ve skutečnosti ani není reálný. Většina influencerů ani v podstatě kromě své prezentace na různých sociálních sítích nic neumí a v reálném životě by možná ani neuspělai. Ale dnešní mladí k těmto tzv. profesionálním celebritám vzhlíží a chtějí být jako oni.

Představte si pak, že se potkají na ulici dva absolutně klasičtí mladí, kteří ani vlastně nemají šanci se do sebe zadívat, protože okolí hodnotí podle internetu a ne podle reálných lidí. Naštěstí ještě mnoho mladých žije klasickým způsobem a internet je nechává klidným.

Image by Khusen Rustamov from Pixabay