Katalog produktů

Katalog produktů a jak na něj.

 

Katalog produktů je vlastně místo, kde nabídnete vaše produkty či služby zákazníkům a budete mít možnost zařadit produkty do vyhledaváčů jako je heureka.cz nebo zboží.cz . Přesto budete potřebovat vytvořit list produktů na vašich webových stránkách a to pomocí woocommerce, kterou používáte pro tvorbu internetového obchodu.

 

Základní katalog produktů si vytvoříte přímo v administraci WordPress, v případě, že máte nainstalovaný plugin woocommerce, který získáte zdarma v katalogu wordpress.org nebo přímo v administraci pro instalaci pluginů.

 

Vytvoříte tak jednoduše produkt, který bude publikovaný na vašich stránkách. Katalog bude vypadat zhruba jako na obrázku:

 

 

Následně můžete přidat veškeré zboží, které prodáváte do vyhledávačů a srovnávačů zboží na heureka.cz či zbozi.cz pomocí pluginu, který je zdarma a vygeneruje vám tzv. XML Feed, který bude třeba pro vložení aktuálních informací o produktech na srovnávač zboží. Plugin najdete pod názvem České služby pro WordPress v hlavním adresáři wordpress.org.

 

Více o vložení prvního produktu do woocomerce se dozvíte v článku, který jsme pro vás připravili.

 

 

 171 total views,  1 views today