Instagramové hvězdy v roce 2020 – Top6 nejlepších profilů

Instagramové hvězdy v roce 2020 – Top6 nejlepších profilů

9 ledna, 2021 Vyp Od bigpluscz

Instagramové hvězdy v roce 2020 – Top6 nejlepších profilů

Instagram se stal jako sociální sít asi populárnějším  než Facebook. Alespoň tak to vypadá, když se člověk podívá na profily, které sleduje mnoho milionů lidí. Samozřejmě jde o trošku jiný druh sítě než FB, ale i tak si zde lidé komunikují mezi sebou a dokonce se zde i seznamují.

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší profily s nejvíce následovníky.

  1. Cristiano Ronaldo

Zatím v roce 2020 absolutní vítěz s více jak 211 miliony sledujícími. Fotbalová hvězda, která momentálně hraje za Italský Juventus je na instagramu jako doma

  1. Kylie Jenner

Se 169 miliony sledujícími se řadí nejspíš hned za Ronadla. Jedna členka asi nejslavnější rodiny zde propaguje nejen sebe, ale také svou značku kosmetiky a své děti.

  1. Selena Gomez

Jako herečka, modelka a módní návrhářka je velice úspěšná. Jako influencerka vlastně také. Zatím bojuje s Kylie Jenner o druhé místo.

  1. Leonel Messi

Další fotbalová hvězda, která se představuje nejen na hřišti, ale také právě na instagramu. Má neuvěřitelných 147 milionů sledovatelů. Tak mě napadá, jestli na instagramu nevydělá více peněz než jako profesionální sportovec, haha.

  1. Kendall Jenner

Další ze slavné rodiny jako Kylie. Život v přepychu a placená reklama, tak bych specifikovala instagramový profil Kendall

  1. Ariana Grande

Zpěvačka a herečka nasbírala více jak 160 milionů následovatelů. Díky tomu se drží v tom nejužším výběru těch nejsledovanějších instagramerů. Narodila se v roce 1993 a už v roce 2011 zahájila svou pěveckou kariéru.

 

Image by Thomas Ulrich from Pixabay