Chtějte slyšet pravdu

Chtějte slyšet pravdu

11 dubna, 2021 Vyp Od bigpluscz

Chtějte slyšet pravdu

 

Možná jste se dostali do bodu, kdy chcete vydělávat hodně peněz a mít spokojený život. Zašli jste za mámou či tátou a oznámili jste jim, že chcete být bohatí. Vaše máma vám odpověděla: „ Já tě mám ráda i tak, nemusíš být kvůli tomu bohatý“.

Nejde ovšem jen o peníze, abychom byli spokojení. Ale je to hezký příklad, na kterém se to dá ukázat. Posloucháte rádi takové věci jako, že vám to sluší, vypadáte dobře nebo, že jste shodili nějaké to kilo? Je to stejné jako byste přišli do posilovny a váš kolega by vás utěšoval, že vypadáte dobře a skvěle trénujete.

Chtějte slyšet pravdu. Nehledejte útěchu v  pochlebování lidí. Rodiče máte jen jedny, od kterých to můžete slyšet. Tím, že budete slyšet pravdu,tak se můžete posunout dál a motivuje vás to k další práci. To, že vás někdo takto pochválí nebo vám neřekne pravdu do oč, vás nikam neposune, pokud nemáte dostatečnou sebekontrolu.

Je důležité, abyste  měli rádi sami sebe a pokud vám něco nevyhovu,e tak s tím je třeba něco dělat. Tedy pokud nemilujete sebe takového či takovou jací jste, tak je třeba začít na sobě pracovat, jinak se utopíte ve vlastním utěšování.

foto pixabay.com