Čeho se vyvarovat při prvním sexu s novým partnerem

Čeho se vyvarovat při prvním sexu s novým partnerem

9 ledna, 2021 Vyp Od bigpluscz

Čeho se vyvarovat při prvním sexu s novým partnerem

Jste čerstvě zamilovaní a nemůžete ze sebe spustit oči. Začínající vztahy jsou krásná věc, na kterou mnoho lidí pak mnoho let vzpomíná. Každý z nás má většinou růžové brýle a vidí vše jen růžově a užívá si každé vteřiny, kdy je v přítomnosti nového partnera.

Ovšem i v novém či začínajícím vztahu jsou některá úskalí, která je třeba projít s grácií. Myslím tím první sex, na který musí někdy dojít. Mnoho žen se ho nemůže dočkat, ale také se ho hodně obávají a jsou z něj nervózní. Samozřejmě nejen ženy, ale i muži občas jsou před prvním sexem nervózní.

Proto jsem pro vás napsala krátký článek o tom, čeho se raději při prvním sexu vyvarovat. Takový zážitek by měl být romantický, příjemný pro oba a hlavně byste na to měli jít pomalu.

Hlavně ne příliš rychle na věc

Může se stát, že vás touha přepadne někde mimo domov a ani jeden z vás se neudrží. Ale přesto doporučuji, abyste prožili svůj první milostný zážitek s novým partnerem na místě kde je vám dobře a příjemně. Tedy nejspíš doma. Udělejte si romantiku, zapalte svíčky a udělejte si hezký večer.

Pozor na přílišné množství alkoholu

I když nám alkohol odbourává stud a nervozitu, nemusí být tento způsob zcela vhodný. Můžete si dát třeba sklenku vína na uvolnění atmosféry a navození nálady, ale prožít první milostný zážitek v podnapilém stavu nemusí být to pravé ořechové. Můžete pak být až příliš odvázaní a to není při prvním postelovém zážitku asi to nejlepší. Mužům se také může stát, že po příliš mnoho alkoholu budou mít spíše problém, než aby se z nich stal milenec století.

Nezanedbávejte předehru

Někdy nemusí dojít ani na pohlavní styk, ale můžete nakonec skončit u hlazení a líbání, které může být projevem větší intimity a náklonnosti než samotný průnik. Proto nezapomínejte na dlouhou předehru a věnujte se jeden druhému a vnímejte tělo druhého partnera. Tzv. petting  (mazlení, něžné laskání a hlazení) může být taky vítaný prostředek jak se napoprvé lépe poznat.

Příliš mnoho neexperimentujte

Doporučuji při prvním milostném zážitku s novým partnerem příliš experimentovat. Zaprvé nevíme, jak bude partner reagovat a je nejdříve třeba zjistit, co se přesně partnerovi líbí. Hned použít nějakého umělého pomocníka, či pouta asi není nejlepší nápad. Na to navíc budete mít mnoho času v průběhu vztahu, kdy budete mít čas experimentovat a sexuální hrátky si okořenit.

Sobecky to nikdy moc nepůjde

Zkuste partnerovi vyjít vstříc a nebuďte sobečtí.  Pokud už dojde například na francouzské milování,tak by mělo být nejspíš oboustranné. Jelikož po nějaké době neopětované přízně to partnera může přestat bavit a navíc to může vyvrcholit v partnerské neshody.

 

 
Image by StockSnap from Pixabay