10 minut denně k vašemu úspěchu

10 minut denně k vašemu úspěchu

10 dubna, 2021 Vyp Od bigpluscz

10 minut denně k vašemu úspěchu

 

Sníte o vytvoření nového podnikaní a toužíte po obchodě s oblečením. Ale nevíte kde začít a nakonec v tom naprosto nic neuděláte a vaše představa vám postupně odejde z hlavy. Ale vůbec to tak nemusí být. Je mi jasné, že založit obchod s oblečením je opravdu velká věc. A možná vás to zastaví v plnění vašeho vysněného cíle.

Je opravdu těžké neleknout se velkých cílů a nakonec nezklamat. Představme například Jeffa Bezose, který svůj největší internetový obchod na světě nekoupil a nezaložil v dané velikosti. A přesto se stal nejbohatším člověkem světa.

Proto zde platí pravidlo deseti minut k úspěchu. Tedy začněte tím, že budete denně dělat deset minut vše proto, abyste uspěli. Založení obchodu s oblečením bude třeba rok až dva před vámi, ale vy věnujte každý den deset minut učení a hledání všeho co s tímto obchodem souvisí. Staňte se takovým vlastním studentem a začněte tímto prvním krokem. Deset minut denně stačí na to, abyste si shlédli nějaké video o tom, jak někdo zakládal podobný obchod, nebo si přečtete návod na nějakém blogu a to vás nezastaví. Nebudete ve stresu z velkých cílů, které se zdají být nedosažitelné.

Stejně tak jako Jeff Bezos, který začínal malými krůčky. Soustřeďte se denně deset minut na svůj cíl a pomalu studujte a učte se, abyste se stali mistry v daném oboru. Každý den deset minut stačí k tomu, abyste měli pocit, že posouváte vaší vizi k cíli.

Druhým krokem k vašemu studiu a hledání je vizualizace. Snažte si také vizualizovat věci, které jste se naučili a mějte dokonalou představu o tom, jak to funguje a kam to směřuje. Dělejte si poznámky do svého diáře jako studenti. Mnoho lidí si neumí dostatečně vizualizovat své sny a cíle. Můžete tak denně přidat pět minut, kdy si budete v mysli dokonale představovat  své nové podnikání a snažte se to procítit.

Mnoho úspěšných lidí tento princip dodržuje a tím se může posouvat k cíli. Nestanovují si cíle, které jsou okamžitě nedosažitelné. Naučte se psychicky uvolnit tím, že budete denně dělat jen kousek pro to, abyste se k vašemu cíli dostali. To vás nebude stresovat a vy tak budete moci být každý den blíže a blíže cíli.

foto pixabay.com